poniedziałek, 23 września 2013

Zabawne akcesoria kuchenne - Rodzina Greenów z Bostonu!    Kto powiedział, że gotowanie to śmiertelnie poważna sprawa? Nowoczesne wzornictwo pokazuje, że w kuchni może być praktycznie, kolorowo, zabawnie i niebanalnie! I ja to lubię :) Dlatego chcę Wam dzisiaj przedstawić nowe akcesoria kuchenne – Rodzinę Greenów z Bostonu czyli The Greens from Boston (firmy Boston Warehouse).

      Pomysłowość projektantów Rodzinki Greenów jest niezwykła! Dodatkowo akcesoria są przyjazne środowisku, bo wykonane z odzyskanego plastiku i drewna! A dodatkowo, jak twierdzi producent - można je myć w zmywarkach.

      Greenowie wpadli mi w oko przypadkiem podczas zakupów w jednym ze sklepów z gadżetami kuchennymi w Bydgoszczy. Największą miłością zapałałam do przezabawnej Tarki do sera w sukience – Pani Gaby Green oraz Rastamańskiego Tłuczka do ziemniaków – Pana Marshalla Greena.      Zatem w mojej kuchni już są członkowie The Greens from Boston – w liczbie sztuk dwie. Ale wśród Greenów jest cała plejada pomysłowych postaci!

Zobaczcie sami :) 
Poniżej szczegółowo każdy członek rodziny ;) 
Sud Green – punkowa szczotka do mycia naczyń.Joyce Green – pani wyciskarka do cytrusów z wieeelkim kokiem


Squeakie Green – krzyczący otwieracz do butelek

Josie Green – sympatyczna łyżka do lodów


Opie Green – dystyngowany korkociąg do butelek

Brandon Green – przypominający skrzata obierak do warzyw
Wszystkie zdjęcia (poza zdjęciem 1) akcesoriów pochodzą ze strony z  artykułami wyposażenia wnętrz  - http://www.wayfair.com/

4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne są te akcesoria kuchenne i jestem zdania, że idealnie nadają się na prezent. Jednak do normalnego używania na co dzień ja korzystam z narzędzi od https://duka.com/pl/ gdyż jestem zdania, że gdy mam coś robić perfekcyjnie to muszę mieć do tego wysokiej jakości akcesoria kuchenne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sympatyczne pomoce kuchenne i muszę powiedzieć, że niektóre z nich bardzo mi się podobają. Jednak bardziej wolę praktyczne rzeczy i akcesoria kuchenne https://domowyinspirator.pl/akcesoria-kuchenne-dzieki-ktorym-pokochasz-pieczenie/ które pomagają mi w pieczeniu są najważniejsze. Może dlatego, że ja uwielbiam piec.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...