poniedziałek, 18 listopada 2013

Łupy z pchlego targu - idealne do kuchni!
   Tym razem udało mi się upolować filiżankę z pięknej serii Blau China inspirowanej motywami Wschodu (moja mama ma calutki piekny serwis z tej serii), prześliczny talerzyk deserowy z bawarskiej porcelany z owocami, talerzyk deserowy ze skandynawskiej ceramiki z ciekawymi motywami przyjęcia a’la XVII-wieczna Francja i niebiesko-białe talerzyki do ciasta w kwiatowe wzory. 
     A wisienką na torcie jest urocza deska z kolorowymi holenderskimi ludzikami,  idealna jako tło do zdjęć kulinarnych! Już wykorzystana przy poście o Keksie dla męża! Zabrałam także urocze babuszki filcowe - które szczerze mówiąc nie wiem, czy służą jako ozdoba czy może jako stopery do drzwi.


 

2 komentarze:

  1. świetne:) z jakiego miasta jesteś? Bo muszę ci polecić taką organizację EMAUS, która funkcjonuje w większych miastach. Prowadzą oni kiermasz, w których ludzie z całej Polski i spoza granic ofiarują im różnego rodzaju rzeczy. Ja tam upolowałam już ponad 100 talerzy z bolesławca itp, kilka obrazów, porcelany itp. Ceny od kilku zł :) Może jest też w Twoim mieście? :) np. rzeszowski- http://www.emaus-rzeszow.pl/galeria/kiermasz-rzeszow/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...