piątek, 24 maja 2013

Noc Restauracji już dzisiaj w Białymstoku     Już dzisiaj czyli 24 maja w Białymstoku kilkanaście restauracji otwiera nocną porą swoje podwoje dla  smakoszy, kulinarnych łasuchów, spragnionych nowych smaków.      A jest w czym wybierać – kuchnia regionalna, pizzerie, sushi, a wszystko w promocyjnych cenach (na Noc Restauracji oferowane jest specjalne menu w atrakcyjnych cenach), zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród atrakcji przejażdżka ulicami Białegostoku czerwonym  zabytkowym autobusem potocznie określanym mianem "ogórka".

     Liczę dzisiaj na ucztę dla podniebienia :) I bardzo się cieszę, że wreszcie Białystok zaczyna „kulinarnie wybijać się”, nie tylko sieciówkami, pizzeriami, ale i oryginalnymi lokalami, które w swoich kartach mają potrawy pochodzące z naszego regionu czyli z dziczyzną, z trawą żubrową, serami korycińskimi, babką ziemniaczaną. Mniam – od samego czytania menu na dzisiejszą Noc Restauracji „ślinka cieknie”.

    Ja już mam swoje „typy idealne”, które chcę dzisiaj odwiedzić, zobaczymy czy żołądki nam pozwolą.
      Relacja wkrótce :) 

 Więcej o akcji na stronie:

Rozkład jazdy Ogórka :) 

http://nocrestauracji.pl/fileadmin/content/bialystok_rozklad_jazdy2013.jpg 

Fot. Anatol Chomicz / poranny.pl3 komentarze:

  1. Na czym polega noc restauracji?

    OdpowiedzUsuń
  2. Już jest więcej o akcji w uzupełnionym poście- kilkanaście restauracji bierze udział w Nocy restauracji, gdzie w promocyjnych cenach można spróbować oferowanych dań. Lista powyżej oraz mapka lokali :) Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Serdecznie polecam serwis https://serwisagd-technik.pl/naprawa-zmywarek-wroclaw/. Ich technicy są niezwykle kompetentni i zawsze gotowi pomóc. Dzięki nim moja zmywarka działa bez zarzutu. Są niezawodni i oferują rozsądne ceny.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...