poniedziałek, 23 września 2013

Zabawne akcesoria kuchenne - Rodzina Greenów z Bostonu!    Kto powiedział, że gotowanie to śmiertelnie poważna sprawa? Nowoczesne wzornictwo pokazuje, że w kuchni może być praktycznie, kolorowo, zabawnie i niebanalnie! I ja to lubię :) Dlatego chcę Wam dzisiaj przedstawić nowe akcesoria kuchenne – Rodzinę Greenów z Bostonu czyli The Greens from Boston (firmy Boston Warehouse).

      Pomysłowość projektantów Rodzinki Greenów jest niezwykła! Dodatkowo akcesoria są przyjazne środowisku, bo wykonane z odzyskanego plastiku i drewna! A dodatkowo, jak twierdzi producent - można je myć w zmywarkach.

      Greenowie wpadli mi w oko przypadkiem podczas zakupów w jednym ze sklepów z gadżetami kuchennymi w Bydgoszczy. Największą miłością zapałałam do przezabawnej Tarki do sera w sukience – Pani Gaby Green oraz Rastamańskiego Tłuczka do ziemniaków – Pana Marshalla Greena.      Zatem w mojej kuchni już są członkowie The Greens from Boston – w liczbie sztuk dwie. Ale wśród Greenów jest cała plejada pomysłowych postaci!

Zobaczcie sami :) 
Poniżej szczegółowo każdy członek rodziny ;) 
Sud Green – punkowa szczotka do mycia naczyń.Joyce Green – pani wyciskarka do cytrusów z wieeelkim kokiem


Squeakie Green – krzyczący otwieracz do butelek

Josie Green – sympatyczna łyżka do lodów


Opie Green – dystyngowany korkociąg do butelek

Brandon Green – przypominający skrzata obierak do warzyw
Wszystkie zdjęcia (poza zdjęciem 1) akcesoriów pochodzą ze strony z  artykułami wyposażenia wnętrz  - http://www.wayfair.com/

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne są te akcesoria kuchenne i jestem zdania, że idealnie nadają się na prezent. Jednak do normalnego używania na co dzień ja korzystam z narzędzi od https://duka.com/pl/ gdyż jestem zdania, że gdy mam coś robić perfekcyjnie to muszę mieć do tego wysokiej jakości akcesoria kuchenne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sympatyczne pomoce kuchenne i muszę powiedzieć, że niektóre z nich bardzo mi się podobają. Jednak bardziej wolę praktyczne rzeczy i akcesoria kuchenne https://domowyinspirator.pl/akcesoria-kuchenne-dzieki-ktorym-pokochasz-pieczenie/ które pomagają mi w pieczeniu są najważniejsze. Może dlatego, że ja uwielbiam piec.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim całkiem istotną kwestią jest również to aby wiedzieć także komu najlepiej zlecać naprawę sprzętu AGD. Ja jestem przekonana, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług serwisu https://serwisagd-technik.pl/ i sama bardzo chętnie tak robię.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...